Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Володимирецька селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Володимирецької селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», з аналізом регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій.

Стислий виклад змісту проекту: проектом регуляторного акту пропонується встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, пільги зі сплати такого податку на території смт Володимирець на 2021 рік.

Поштова та електронна адресу розробника проекту: вул. Соборна 39, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300; volodrada@ukr.net.

Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу: веб-сайт Володимирецької селищної ради www.volodselrada.gov.ua.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: письмово на адресу вул. Соборна 39, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300.

Додаток:

Проект рішення Володимирецької селищної ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *