Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Володимирецька селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень Володимирецької селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», з аналізами регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій.

Стислий виклад змісту проекту: проектами регуляторних актів пропонується встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та ставки земельного податку , пільги зі сплати таких податків на території смт Володимирець на 2020 рік.

Поштова та електронна адресу розробника проекту: вул. Соборна 39, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300; volodrada@ukr.net.

Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу: веб-сайт Володимирецької селищної ради www.volodselrada.gov.ua.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: письмово на адресу вул. Соборна 39, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300.

Додатки:

Проект рішення Володимирецької селищної ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”;

Проект рішення Володимирецької селищної ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік”.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.