Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту з метою одержання зауважень і пропозицій

Володимирецька селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Володимирецької селищної ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території смт Володимирець», з метою одержання зауважень і пропозицій.

Стислий виклад змісту проекту: проектом регуляторного акту пропонується встановити заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території смт Володимирець.

Поштова та електронна адресу розробника проекту: вул. Соборна 39, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300; volodrada@ukr.net.

Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу: веб-сайт Володимирецької селищної ради www.volodselrada.gov.ua.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: письмово на адресу вул. Соборна 39, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300.

 

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.