Порядок денний пленарного засідання 34 сесії селищної ради 7 скликання – 18.07.2018 року

 1. Про затвердження селищної програми запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2018-2022 роки.
 2. Про розгляд звернення Красносільської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад.
 3. Про внесення змін до рішення селищної ради № 213 від 12 липня 2016 року.
 4. Про затвердження гр.Левкову Ю.Л. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Миру, 6я.
 5. Про затвердження гр.Присяжнюк Г.А. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-3/8.
 6. Про затвердження гр.Гершту В.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Вишнева, 75.
 7. Про затвердження гр.Тарасюті В.С. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Грушевського, 109.
 8. Про затвердження гр.Пчолкіній В.В. та гр.Пилипчук Г.Ф. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки в спільну часткову власність, яка знаходиться по вулиці Медична, 31.
 9. Про розгляд заяви гр.Мельника В.І. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Заводська, 27.
 10. Про розгляд заяви гр.Моніч А.С. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Кармелюка, 18.
 11. Про розгляд заяви гр.Лунковського В.Я. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Кармелюка, 18.
 12. Про розгляд заяви гр.Чугая А.Е. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Кармелюка, 16.
 13. Про розгляд заяви гр.Чорноволика В.С. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Тополева, 16.
 14. Про розгляд заяви гр.Шершня В.П. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Кармелюка, 9.
 15. Про затвердження гр.Базиляк М.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці К.Чарторийських, 81.
 16. Про розгляд заяви гр.Босика А.З. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Кармелюка, 5.
 17. Про розгляд заяви гр.Василюка Д.В. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Тополева, 18.
 18. Про передачу об’єкта «Будівництво каналізаційного колектора по пров. Б.Хмельницького вул. Грушевського в смт. Володимирець Рівненської області у господарське відання комунальному підприємству з водопостачання та водовідведення «Аква».
 19. Про передачу на баланс комунальному підприємству з водопостачання та водовідведення «Аква» доріг що перебувають у власності територіальної громади смт. Володимирець.
 20. Про внесення змін до плану регуляторної діяльності органу місцевого самоврядування Володимирецької селищної ради.
 21. Про надання в оренду нерухомого майна по вулиці Шевченка.
 22. Про особливості використання коштів отриманих комунальним підприємством по водопостачанню та водовідведенню «Аква».
 23. Про внесення змін у рішення Володимирецької селищної ради від 22 грудня 2016 року № 498 «Про створення тендерного комітету».
 24. Про придбання приватизованого майна.
 25. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального та дорожнього господарства смт. Володимирець на 2018 рік.
 26. Про розгляд звернення Хиноцької сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад.
 27. Про затвердження Програми удосконалення системи адміністративних послуг у смт. Володимирець на 2018 рік.
 28. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.
 29. Різне.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.