План місцевого економічного розвитку Володимирця отримав позитивну оцінку експертів

22 травня 2019 року рішенням експертної ради Світового банку «План місцевого економічного розвитку смт. Володимирець на 2019-2020 роки» (далі – План МЕР) отримав позитивну оцінку. Володимирець отримав статус «Дійсний учасник» Клубу «Мери за економічне зростання».

Нагадаємо, що 10 серпня 2017 року № 836 депутатами селищної ради було прийнято рішення «Про підписання угоди «Мери за економічне зростання» – Європейської ініціативи, метою якої є сталий економічний розвиток:  активне сприяння економічному зростанню і створенню робочих місць за рахунок розвитку їх потенціалу та професійних навичок, налагодження партнерських відносин з приватним сектором і громадянським суспільством, і сприятиме розбудові сталої економічної зони, культурно-туристичної привабливості селища Володимирець.

Враховуючи рекомендації експертів Світового банку, План МЕР буде доопрацьований та поданий на розгляд членам виконавчому комітету, депутатському корпусі  та буде висвітлений на офіційній веб-сторінці селищної ради для ознайомлення громадськості.

В свою чергу для Володимирця відкриються «двері» для участі в Європейських грантових програмах та проектах, що сприятиме у розвитку місцевої економіки, забезпечить прозоре адміністрування бізнес-структур, розширить можливості для залучення інвестицій в інфраструктуру завдяки організації ефективної співпраці з міжнародними організаціями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *