Партнерство громад задля розвитку

Селище Володимирець є учасником грантового конкурсу Проекту «Партнерство між міською та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого розвитку», метою якого є підтримка співробітництва міських та сільських територіальних громад в інтересах своїх жителів, формування добросусідства та можливостей для поширення позитивного впливу міст на розвиток сільських територій.

В рамках Проекту громади-партнери отримають організаційну та технічну допомогу в започаткуванні співробітництва, їх представники пройдуть навчання та підвищать свою кваліфікацію, набудуть нових навиків та вмінь для підготовки та реалізації проектів співробітництва, які можуть бути підготовлені в рамках партнерства.

В кожному партнерстві, за консультаційної підтримки експертів Інституту громадянського суспільства планується підготувати, принаймні один проект, який може бути поданим для отримання фінансування з ДФРР чи інших джерел.

Володимирецька селищна рада ставить за мету реалізувати проект «Безпечна громада», в рамках якого планується влаштування інформаційно-телекомунікаційної системи відеоспостереження. Необхідна для цього проектно-кошторисна документація вже розроблена на замовлення селищної ради.

Більш детальна інформація про хід виконання проекту буде надана під час засідання представників громад з експертною радою конкурсу в січні 2019 року.

 

Фото ілюстративне з мережі Інтернет.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *