Держпродспоживслужба організувала навчання працівників, відповідальних за харчування у закладах освіти

09 березня на базі Володимирецької школи № 1 відбулися навчання для сестер медичних та відповідальних працівників закладів освіти за організацію харчування учнів та дітей дошкільного віку. Участь в заході також брали працівники Держпродспоживслужби.

Упродовж заходу розглянули наступні питання:

  1. Щодо впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) та дотримання вимог Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” в закладах дошкільної та загальної середньої освіти».

Білоборода Валентина Івантівна,
начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медициниі

  1. Організація харчування відповідно до нових норм і порядку організації харчування у закладах освіти, які затверджені Постановою КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». Дотримання вимог санітарного законодавства передбаченого Санітарним регламентом для закладів дошкільної освіти.

Коваль Наталія Андріївна,
фельдшер санітарний відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

  1. Дотримання вимог санітарного законодавства передбаченого Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти. Основні аспекти складання примірного чотиритижневого сезонного меню та дотримання норм харчування у відповідності до вимог.

Снітка Ганна Олексіївна,
начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

Цього ж дня працівники Управління соціально-культурної сфери працювали із заступникими директорів з навчально-виховної роботи щодо атестації педагогічних працівників у 2023 році.

У ході наради розглянули питання:

  • щодо необхідності щорічного (починаючи з вересня 2017 року) підвищення кваліфікації педагогічними працівниками; накопичувальної системи підвищення кваліфікації (не менше 150 годин на час атестаці); порядку укладання та подання документів на засідання атестаційної комісії;
  • про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022/2023 навчальному році;
  • про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році.

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *