Оперативно на 6 квітня. На Володимиреччині 490 чоловік на самоізоляції, в області – одужав 3 пацієнт

Станом на 04.04.2020 в умови самоізоляції поміщено 490 осіб. З них 140 мають ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°, 350 осіб прибули з території країн, уражених коронавірусом. Одна хвора перебуває на лікуванні; пацієнту, в якого коронавірус не підтвердився і який нині перебуває на самоізоляції, проведуть додаткові дослідження.

29 березня 2020 року медики встановили підозрілий випадок на COVID-19 (швидкий тест дав позитивний результат), ПЛР від 01.04.2020 негативний, планується дообстеження 7 квітня 2020 року, пацієнт перебуває на самоізоляції.

З підозрою на COVID-19 2 квітня також госпіталізували пацієнтку в Сарненську ЦРЛ. 3 квітня в Рівненському обласному лабораторному центрі провели ПЛР-дослідження біоматеріалу хворої, результат – позитивний. Обстежили також два близьких контакти хворої, швидкі тести у них – негативні.

Про це повідомляють з Володимирецької райдержадміністрації за даними Володимирецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Епідситуація на Рівненщині станом на ранок 6 квітня

6 квітня на Рівненщині від коронавірусу одужав третій пацієнт Сарненської ЦРЛ – це житель села Тинне Сарненського району, 1944 року народження. Сьогодні його планують виписати з лікарні і він перебуватиме на самоізоляції.

Тим часом головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк закликає людей дотримуватись карантину і самоізоляції. До цього спонукає ось така наведена ним статистика станом на 5 квітня  по цьому базовому в боротьбі з коронавірусом медзакладу: 22 хворих виявлених, 1 з іншого району, 5 померло, 3 видужало. На самоізоляції 3 вдома; 4 – в реанімації, киснезалежні, стан здоров’я стабільний; 7 – в інфекційному відділенні, стан здоров’я близький до задовільного.

За ніч з 5 на 6 квітня поступив хворий мешканець села Немовичі цього району, у нього медики діагностували пневмонію. І все ж оскільки він із села, де виявлені випадки інфікування коронавірусом, його зразки направили на дослідження з допомогою ПЛР-тестів у Рівненський  обласний лабораторний центр, сказав голова Сарненської РДА Олександр Кохан.

Нагадаємо, що у селі Тинне Сарненського району були виявлені перші хворі на коронавірус на Рівненщині.

На ранок 6 квітня на Рівненщині офіційно підтверджено 39 випадків захворювання ( із них 5 – смертельні), видужало 3 людей.

За словами головного санітарного лікаря області Романа Сафонова,  сьогодні зранку  за допомогою ПЛР-тестів у Рівненському обласному лабораторному  центрі  досліджують 11 підозр на коронавірус. Результати їх будуть відомі ближче до завершення робочого дня.

Про це повідомляє Олександра Юркова, газета «Голос України».

 

Джерело інформації: Володимирець.City

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *