ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Володимирецької селищної територіальної громади

20 грудня 2022 року відбудеться конкурс по визначенню виконавців послуг із збирання та вивезення побутових відходів на території Володимирецької селищної територіальної громади.

Заяви на участь у конкурсі приймаються згідно порядку проведення конкурсів до 20 грудня 2022 року від підприємств,  приватних підприємців або уповноважених ними письмовим дорученням представників за адресою 34300 Рівненська область смт. Володимирець вул. Повстанців, 21, Володимирецька селищна рада. Конкурсна документація щодо конкурсу з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення побутових відходів розміщена на офіційному веб-сайті Володимирецької селищної ради (volodselrada.gov.ua). Довідки та роз’яснення надаються начальником відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства Володимирецької селищної ради за тел.  +380987014816.

Обов’язкові умови:

  1. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території населених пунктів Володимирецької селищної територіальної громади. Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.
  2. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
  3. Вартість надання послуги з вивезення побутових відходів.
  4. Забезпечення роздільного збору та вивезення побутових відходів.

Конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Володимирецької селищної територіальної громади проводиться відповідно до Закону України «Про житлово – комунальні послуги» та рішення виконавчого комітету Володимирецької селищної ради № 154 від 04.11.2021 року «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Володимирецької селищної територіальної громади».

Перелік  документів, що подаються для участі в конкурсі вказано у конкурсній документації, яка розміщена на офіційному веб – сайті Володимирецької селищної ради volodselrada.gov.ua.

Конкурс  розпочнеться о 11:00 за адресою: смт. Володимирець, вул. Повстанців, 21. Реєстрація учасників розпочнеться з 10:00.

Виконавчий комітет Володимирецької селищної ради

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *