Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Володимирецького селищного центру соціальних служб

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Володимирецька селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Володимирецького селищного центру соціальних служб.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб. До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

  • уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;
  • отримувачі соціальних послуг;
  • надавачі соціальних послуг
  • об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;
  • об’єднання надавачів соціальних послуг;
  • об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються щодня з 08.00 до 17.15 (п’ятниця до 16.00), крім вихідних днів з 30 квітня        2021 року до 09 травня 2021 року відділом юридичної, регуляторної, організаційно-кадрової роботи Володимирецької селищної ради за адресою: смт Володимирець, вул. Повстанців, 21 та електронною поштою yuryst@volodselrada.gov.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *