Нові, старі та розширені ОТГ: як Уряд перекроїв карту об’єднаних громад Володимиреччини

20 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Рівненської області. На Володимиреччині відповідно до нього, залишили у тому ж складі Каноницьку, Полицьку та Антонівську об’єднані територіальні громади; додали до Рафальвської ОТГ; суттєво розширили Вараську та створили нову Володимирецьку ОТГ. Як саме змінили на адміністративній карті Володимиреччини та Вараша – розкажемо.

Перспективний план ОТГ Володимиреччини і Вараша виглядає таким чином.

Вараська ОТГ

До Вараської територіальної громади з центром у місті Вараш увійшли Заболоттівська, Старорафалівська, Сопачівська, Більськовільська, Мульчицька, Озерецька та Собіщицька сільські ради.

Володимирецької ОТГ

До Володимирецької територіальної громади з центром у Володимирці увійшли Володимирецька селищна рада, Берестівська, Довговільська, Жовкинівська, Красносільська, Любахівська, Половлівська, Воронківська, Біленська, Великотелковицька, Степангородська та Хиноцька сільські ради.

Антонівська ОТГ

До Антонівської територіальної громади з центром в селі Антонівка увійшли Антонівська та Великоцепцевицька сільські ради.

Каноницька ОТГ

До Каноницької територіальної громади з центром у селі Каноничі увійшли Каноницька, Кідрівська, Озерська та Новаківська сільські ради.

Полицька ОТГ

До Полицької територіальної громади з центром у селі Полиці увійшли Полицька, Балаховицька та Ромейківська сільські ради.

Рафалівська ОТГ

До Рафалівської територіальної громади з центром у селищі Рафалівка увійшли Рафалівська селищна рада, Великожолудська та Лозківська сільські ради.

Нагадаємо, Городець ще наприкінці минулого року обрав Кричильську ОТГ. А її згідно перспективного плану тепер віднесли до Сарненської ОТГ.

Згідно документу, на Рівненщині повинні створити 64 об’єднаних територіальних громади. Проект такого поділу підтримали під час засідання Уряду.

Варто зазначити, що при формуванні документу чиновники провели цілий ряд консультацій з різноманітними експертами, депутатами, активістами, громадськістю.

Спираючись на даний план, буде сформовано новий адміністративно-територіальний устрій в області.

Саме рамках нових одиниць і будуть проходити найближчі місцеві вибори, які відбудуться восени.

 

Джерело інформації: Володимирець.City

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.