Наша громада бореться за шанс створити добровільну пожежну команду у рамках Програми «U-LEAD з Європою»

Наша громада пройшла 1-й етап конкурсного відбору в рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Проект реалізовується за ініціативи Фонду міжнародної солідарності у рамках Програми «U-LEAD з Європою» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Якщо пройдемо усі етапи відбору, то отримаємо допомогу на створення добровільних пожежних команд у селах громади, які навчатимуться з урахуванням польського досвіду у цій сфері. Окрім навчально-методичної допомоги, пожежні команди громад-переможців будуть забезпечені спеціалізованим спорядженням.

До 20 серпня триватиме 2-й етап конкурсу, який передбачає візити експертів з цивільного захисту до громад-переможців 1-го етапу відбору – таких на Рівненщині 4. Сьогодні експерти працюють у нашій громаді, а саме у селі Степангород, де ми хотіли би мати добровільну пожежну команду. Під час візиту оглядатимуть умови та готовність до участі в проєкті, зокрема перевірятимуть чи є у селі підходяще приміщення та чи розпочато набір волонтерів, які увійдуть до пожежної команди.

За результатами конкурсу будуть відібрані 20 територіальних громад з усієї України. Результати остаточного відбору громад будуть оголошені після 1 вересня 2021 року.

Додаткова інформація за посиланням: https://bit.ly/3xopz1e

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *