Напередодні професійного свята освітян Володимиреччини нагородили грамотами

29 вересня з нагоди Дня працівників освіти в Центрі культури і дозвілля «Перлина Полісся» відбулися урочистості. Зі святом освітян  Володимиреччини привітали селищний голова Василь Ковенько, начальник Вараської районної військової адміністрації Людмила Мариніна, голова Вараської районної ради Ярослав Березюк, начальник Управління соціально-культурної сфери Вадим Друзь та голова Володимирецької об’єднаної Профспілки працівників освіти і науки України  Віталій Друзь.

За сумлінну працю, волонтерську діяльність, патріотизм, підтримку військовослужбовців та вагомий внесок у розвиток освіти Володимиреччини педагоги та колективи закладів освіти були нагороджені грамотами та подяками.

До початку урочистостей усі присутні мали змогу переглянути відео- колаж про шкільне життя закладів освіти та взяти участь у цікавих майстер-класах, які провели педагоги Володимирецького ліцею «Колегіум», Володимирецьких шкіл №1 та №2, а також  Володимирецького будинку школярів та юнацтва.

Окрема подяка працівникам Центру культури та дозвілля «Перлина Полісся» та Мистецької школи за художні номери та подаровані незабутні емоції!

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *