Нагадуємо! Щодня о 9:00 в Україні оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок російсько-української війни

Щодня о 9:00 в Україні оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок російсько-української війни.

Відповідний указ Президента України Володимира Зеленського прийнято «з метою вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України».

На жаль, у громадських місцях Володимиреччини, в першу чергу на ринках та у магазинах, хвилину мовчання оголошують зрідка. Попри те, що війна триває, гинуть люди, а наші воїни у жорстких умовах боронять незалежність України.

Ця хвилина мовчання – це не просто особистий вияв шани та поваги. У ці миті ми нагадуємо собі про ціну, яку платить український народ за національну свободу. У ці миті ми вчимо наших дітей поважати жертовність і самовідданість. Ця хвилина не дозволяє нам забути про війну – хоч не ми її розпочали, але нам її переможно закінчити.

Відтак, звертаємось до громади, до власників торгових закладів – оголошуйте хвилину мовчання щодня о 9:00. Це те найменше, що ми можемо зробити, щоб війна не перетворилась у звичну буденність, а пам’ять про наших захисників не пропала.

Пам’ятаємо! Не пробачимо! Переможемо!
Слава Україні! Героям слава!

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *