Нагадуємо! Під час воєнного стану відвідувати ліси можна лише за погодження з військовими та органами місцевого самоврядування

Вараська районна військова адміністрація нагадує про діючу заборону у період воєнного стану на відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів, в тому числі гужовим транспортом. Звертаємо увагу громадян на розміщення знаків заборони та табличок мінної небезпеки – «Увага, МІНИ!», «DANGER! MINES».

Наголошуємо, що при потребі пересування у вищезазначених територіях, маршрут та можливість пересування (збирання врожаю, вирубка та заготовка лісу і таке ін.) здійснюється з погодження органів місцевого самоврядування та військових структур.

Недотримання заходів безпеки може призвести до людських жертв.

Довідково! Заборона діє згідно Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року № 64/2022, у відповідності до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та на виконання наказу начальника Рівненської обласної військової адміністрації № 37 від 23.03.2022 «Про заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану».

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *