На Володимиреччині продовжено дію посилених карантинних заходів до 13 лютого

На Володимиреччині, за повідомленнями лікарів, рівень захворюваності на COVID-19 та інші гострі респіраторні вірусні інфекції все ще високий. Відтак селищна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішила продовжити посилені обмежувальні карантинні заходи до 13 лютого, а саме:
  • керівникам закладів освіти перевести навчально-виховний процес у дистанційну форму або запровадити карантин до 13 лютого;
  • керівникам закладів дошкільної освіти забезпечити медичний огляд та температурний режим відвідувачів, а також обмежити доступ та перебування батьків в приміщеннях закладів дошкільної освіти;
  • підприємствам, організаціям, установам відповідно до повноважень забезпечити дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів щодо поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій.
Моніторинг епідемічної ситуації триває. Просимо дотримуватись карантинних норм, вакцинуватись, а у разі виявлення симптомів хвороби звертатись до лікаря.

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.