На Порталі Дія з’явилася нова послуга – витяг з Реєстру територіальної громади

Витяг з РТГ дозволить підтверджувати зареєстроване місце проживання. Це передбачено Законом України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» – підтвердити місце проживання можна завдяки:

  1. Паспорту громадянина України, виготовленого у формі книжечки;
  2. Паспорту громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон у формі е-паспорта або е-паспорта для виїзду за кордон;
  3. Витягу з реєстру територіальної громади.

Витяг, зокрема, міститиме наявну у відомчій інформаційній системі Державної міграційної служби інформацію про особу, адресу та дату задекларованого/зареєстрованого місця її проживання (перебування). Або адресу та дату зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування). Або відомості про скасування декларування/реєстрації/зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування).

Крім того, на сформований витяг автоматично наноситиметься унікальний електронний ідентифікатор (QR-код). За його допомогою громадяни зможуть пред’явити витяг під час отримання адміністративних чи соціальних послуг – інформацію можна буде зчитати та перевірити спеціальними технічними засобами шляхом отримання даних із відомчої інформаційної системи ДМС.

УВАГА! Витяг формується відповідно до даних реєстрів територіальних громад станом на 23 лютого 2022 року!

Довідково. Витяг доступний для громадян на Порталі Дія (не у мобільному додатку) за посиланням: https://diia.gov.ua/. Замовити витяг можна самостійно, без відвідування ЦНАПу.

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *