Любахівська та Берестівська сільські ради звернулася до Володимирецької селищної ради з пропозицією про об’єднання громад

Любахівська та Берестівська сільські ради звернулася до Володимирецької селищної ради з пропозицією про об’єднання громад сіл Любахи, Чудля, Берестівка, Острівці та селища Володимирець у єдину громаду з центром у Володимирці.

10 травня о 14.00 год у приміщенні Володимирецької селищної ради (вул. Соборна, 39, смт Володимирець) розпочнуться громадські слухання з цього питання.

До участі та обговорення запрошуються усі бажаючі!
Свої пропозиції та думки щодо можливого об’єднання громад можна висловити також письмово, надіславши їх на поштову або ж електронну (volodrada@ukr.net) адресу Володимирецької селищної ради.

Після закінчення громадського обговорення питання, воно буде винесене на розгляд сесії селищної ради, яка й прийматиме остаточне рішення – об’єднуватися із зазначеними громадами чи ні.

Нагадуємо, що у 2016 році Володимирецькою селищною радою було надано згоду на об’єднання Володимирця з громадами сіл Каноничі та Довговоля, проте процес об’єднання громад наразі іще не завершився.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.