Конкурс на посаду начальника КП “Аква”

Володимирецька селищна рада оголошує конкурс з відбору кандидатури, що буде рекомендована для зайняття посади начальника комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню «Аква» з 02.09.2019 р.

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів: професійна (професійно-технічна), фахова передвища або вища освіта. Досвід роботи за фахом не менше трьох років.

 

На конкурс подаються документи:

– заява в довільній формі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», у якій зазначаються місце реєстрації та фактичного проживання кандидата, його контактний номер телефону, відомості про наявність чи відсутність обмежень, передбачених п. 4.5. Положення;

– копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України та сторінок, де зазначаються відомості про місце реєстрації кандидата (для іноземців та осіб без громадянства – іншого документа, що посвідчує особу);

– копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання (за наявності);

– копії заповненої частини трудової книжки (за наявності).

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

 

Розмір посадового окладу керівника – мінімальний посадовий оклад (ставка) працівника основної професії підприємства з коефіцієнтом 3,5.

 

Документи приймаються по 05.08.2019 р. включно за адресою: Рівненська область смт. Володимирець, вул. Соборна, 39, Володимирецька селищна рада.

 

Додаткова інформація надається за телефоном  (03634)23527 та розміщена на веб-сайті селищної ради https://volodselrada.gov.ua/ (розділ «Вакансії»).

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.