Конкурс малих локальних проєктів щодо розвитку системи надання фізичної та психологічної реабілітації дітей та підлітків

Грант можуть отримати українські бюджетні, комунальні установи та організації (наприклад, лікарні, дитячі будинки сімейного типу, центри соціально-психологічної реабілітації, заклади інклюзивної освіти) та громадські/неурядові організації. Отримувач гранту повинен бути юридично оформленим і володіти банківським рахунком у гривнях.

Проєкт може включати як закупівлю необхідного обладнання для установ, так і організацію тренінгів/навчання/обміну досвідом (вітається залучення чеського досвіду).

Бюджет проекту перебуває в межах 200-500 тисяч чеських крон (приблизно 240-570 тисяч гривень).

Сукупні витрати на адміністрування проєкту, подорожі (оплата проїзду та добові) не можуть перевищувати 25 % від загальних витрат. До проекту не можуть бути включені адміністративні витрати, які напряму не стосуються проєкту (аренда, ремонт приміщень, зарплата штатним співробітникам тощо).

Реалізація проєкту відбуватиметься упродовж 2022 року, приблизно з березня по жовтень.

Ретельно заповнену англійською мовою форму MLP Project Identification Form 2022 (XLS, 76 KB) (скан-копію з печаткою і підписом уповноваженої особи) у форматі JPEG або PDF, а також форму в Excel форматі надішліть до 1 жовтня 2021 року на адресу grants.ukraine@mzv.cz. У темі листа вкажіть назву організації та назву проєкту.

Просимо заявників не надсилати разом з формою жодних додаткових документів (рекомендацій, підтверджень, витягів тощо). За потреби посольство надішле додатковий індивідуальний запит. Максимальний обсяг файлів не повинен перевищувати 15 МБ.

Паперову версію заявки надішліть на адресу Посольства – м. Київ, вул. Ярославів Вал 34а, 01054.

Одна організація може надіслати лише одну проєктну пропозицію. Найкращі проєкти будуть передані на розгляд комісії у Чеській Республіці.

Свої запитання стосовно проєктів і форми надсилайте до 3 жовтня на адресу grants.ukraine@mzv.cz (якщо питання будуть надіслані пізніше, ніж до зазначеної дати, посольство відповіді не гарантує).

Посольство залишає за собою право змінити, призупинити чи відмінити конкурс у будь-який час. Виконавець зобов‘язаний ознайомитись із загальними інструкціями до маломасштабних проєктів – General Instructions for Implementers (DOCX, 24 KB).

Бюджет необхідно заповнити у гривні. Курс, застосований у формі, – 0,83 чеських крон = 1 гривня (суму в гривнях необхідно помножити на 0,83; сума в кронах буде меншою, ніж у гривнях!).

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.