Комісії при виконавчому комітеті

Ковенько Василь

Голова комісії, селищний голова

Блищик Юрій

Заступник голови комісії, секретар селищної ради

Волочнюк Вадим

Секретар комісії, начальник служби у справах дітей

Члени комісії 

Романов Олег

Заступник директора КНП “Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги” з питань медичного обслуговування населення

Десятник Микола

Директор центру надання соціальних послуг

Друзь Вадим

Начальник управління соціально-культурної сфери

Снітка Тамара

Старший інспектор ювенальної превенції Вараського районного відділу поліції

Тюска Юрій

Начальник відділу соціального захисту населення

Мастій Тетяна

Начальник юридичного відділу

Ковенько Василь

Голова комісії, селищний голова

Блищик Юрій

Заступник голови комісії, секретар селищної ради

Ворса Роман

Секретар комісії, провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Члени комісії 

Базака Іван

Заступник селищного голови

Волочнюк Олександр

Директор КНП «Володимирецький  центр ПМСД»

Друзь Вадим

Начальник управління соціально-культурної сфери

Жогло Віктор

Начальник Володимирецької експлуатаційної дільниці Північного міжрайонного управління водного господарства Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області

Караїмчук Іван

Директор КНП «Володимирецька багатопрофільна лікарня»

Котович Арсеній

Заступник селищного голови

Лосінець Василь

Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства

Луковець Андрій

Начальник сектору превенції відділення поліції № 1 Вараського РВП ГУНП в Рівненській області

Марковець Олександр

Начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Петрук Олександр

Начальник Володимирецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області

Пирішко Володимир

Завідуючий Володимирецьким лабораторним відділенням Вараського міськрайонного відділу

Савсюк Руслан

Начальник комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню «АКВА»

Симонюк Віктор

Начальник 6 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області

Стовба Василь

Начальник Володимирецького РЕМ ПрАТ «Рівнеобленерго»

Ярмолюк Людмила

Начальник фінансового відділу

Котович Арсеній

Голова комісії, заступник селищного голови

Блищик Юрій

Заступник голови комісії, секретар селищної ради

Коцяк Юрій

Секретар комісії, головний спеціаліст юридичного відділу

Члени комісії 

Макарчук Ольга

Спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Марковець Олександр

Начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Савсюк Руслан

Начальник комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню «АКВА»

Христянович Інна

Спеціаліст юридичного відділу

Базака Іван

Голова комісії, заступник селищного голови

Бова Анатолій

Заступник голови комісії, депутат селищної ради

Христянович Інна

Секретар комісії, спеціаліст юридичного відділу

Члени комісії 

Друзь Вадим

Начальник управління соціально-культурної сфери

Осмолович Олександр

Директор Володимирецького закладу загальної середньої освіти №2

Боровик Валерій

Директор ВПУ № 29

Марковець Олександр

Начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Мастій Тетяна

Начальник юридичного відділу

Ковенько Василь Голова комісії, селищний голова
Марковець Олександр Заступник голови комісії, начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи
Самковська Оксана Секретар комісії, начальник відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства

Члени комісії 

Ковальчук Валентина Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Жовкині)
Ковальчук Оксана Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Красносілля)
Мельник Любов Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Степангород)
Ошурко Людмила Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Любахи)
Репетуха Віталій Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Великі Телковичі)
Семенчук Наталія Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Хиночі)
Федіна Галина Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Половлі)
Федорчук Анатолій Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Довговоля)
Якубська Галина Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Воронки)
Ясинська Вікторія Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Берестівка)
Петрук Олександр Начальник Володимирецького управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області
Підлісний Іван Директор ТОВ «РІВЕНЬ-АГРО»
Степанюк Віктор Начальник відділення №1 Вараського районного відділу поліції (смт Володимирець)
Федорчук Станіслав Представник ТОВ «Агроніжин»
Ярмолюк Людмила Начальник фінансового відділу

Ковенько Василь

Голова комісії, селищний голова

Базака Іван

Заступник голови комісії, заступник селищного голови

Волочнюк Вадим

Заступник голови комісії, начальник служби у справах дітей

Охримчук Інна

Секретар комісії, головний спеціаліст служби у справах дітей

Члени комісії 

Тюска Юрій

Начальник відділу соціального захисту населення

Ярмолюк Людмила

Начальник фінансового відділу

Марковець Олександр

Начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Коцяк Юрій

Головний спеціаліст юридичного відділу

Десятник Микола

Директор центру надання соціальних послуг

Христянович Тамара

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, молоді та спорту

Базака Іван

Голова комісії, заступник селищного голови

Друзь Вадим

Заступник голови комісії, начальник управління соціально-культурної сфери

Тюска Юрій

Секретар комісії, начальник відділу соціального захисту населення

Члени комісії 

Десятник Микола

Директор центру надання соціальних послуг

Ковальчук Поліна

Начальник централізованої бухгалтерії управління соціально-культурної сфери

Марковець Олександр

Начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Мастій Тетяна

Начальник юридичного відділу

Юрах Микола

Уповноважена особа відокремленого підрозділу ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни»

Ярмолюк Людмила

Начальник фінансового відділу

Котович Арсеній

Голова комісії, заступник селищного голови

Ярмолюк Людмила

Заступник голови комісії, начальник фінансового відділу

Берестюк Ірина

Секретар комісії, спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства

Члени комісії 

Волочнюк Іван

Старший інспектор відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства

Романова Галина

Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Христянович Інна

Провідний спеціаліст юридичного відділу

Котович Арсеній

Голова комісії, заступник селищного голови

Крук Олександр

Заступник голови комісії, депутат селищної ради

Лосінець Василь

Секретар комісії, головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства

Члени комісії 

Артюшик Володимир

Провідний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства

Губеня Ігор

Депутат селищної ради

 

Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (з віддаленим місцем роботи)

Котович Арсеній

Голова комісії, заступник селищного голови

Лосінець Василь

Секретар комісії, головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства

Члени комісії 

Крук Олександр

Депутат селищної ради

Савсюк Руслан

Начальник комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню “АКВА”

Шеліган Ольга

Начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення, головний бухгалтер

Блищик Юрій

Голова комісії, секретар селищної ради

Котович Арсеній

Співголова комісії, заступник селищного голови

Швець Роман

Заступник голови комісії, завідувач сектору комунікації та цифрового розвитку

Курач Ілона

Секретар комісії, директор КЗ «Володимирецька централізована система публічно-шкільних біблотек»

Члени комісії 

Андрєєв Дмитро

Депутат селищної ради

Гаврилюк Леся

Кореспондент ТОВ «Володимирецький вісник»

Друзь Вадим

Начальник управління соціально-культурної сфери

Котович Наталія

Директор ВАТ «Володимирецька районна друкарня»

Приходько Оксана

Депутат селищної ради

Скібчик Сергій

Директор ТОВ «Володимирецький вісник»

Ярмолюк Людмила

Начальник фінансового відділу

Котович АрсенійГолова комісії, заступник селищного голови
Самковська ОксанаСекретар комісії, начальник відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства

Члени комісії 

Базака ІванЗаступник селищного голови
Десятник НаталіяНачальник Володимирецької державної податкової інспекції ГУ державної податкової служби у Рівненській області
Ковальчук ВалентинаГоловний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Жовкині)
Ковальчук ОксанаГоловний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Красносілля)
Мельник ЛюбовГоловний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Степангород)
Ошурко ЛюдмилаГоловний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Любахи)
Репетуха ВіталійГоловний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Великі Телковичі)
Семенчук НаталіяГоловний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Хиночі)
Федіна ГалинаГоловний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Половлі)
Федорчук АнатолійГоловний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Довговоля)
Якубська ГалинаГоловний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Воронки)
Ясинська ВікторіяГоловний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства (село Берестівка)
Степанюк ВікторНачальник відділення №1 Вараського районного відділу поліції (смт Володимирець)
Ярмолюк ЛюдмилаНачальник фінансового відділу
Ковенько ВасильГолова комісії, селищний голова
Блищик ЮрійЗаступник голови комісії, секретар селищної ради
Ярута МирославаСекретар комісії, спеціаліст І категорії загального відділу

Члени комісії 

Базака ІванЗаступник селищного голови
Войтович ВікторНачальник земельного відділу
Друзь ВадимНачальник управління соціально-культурної сфери
Марковець ОлександрНачальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи
Мастій ТетянаНачальник юридичного відділу
Самковська Оксана

Начальник відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства

Тюска ЮрійНачальник відділу соціального захисту населення
Швець РоманЗавідувач сектору комунікацій та цифрового розвитку
Шеліган Ольга

Начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

EnglishDeutschPolskiРусскийУкраїнська