Кількість вакцинованих у школах має бути не менше 80%. Інакше – дистанційне навчання

Говорити про колективний імунітет можна лише за умови не менше 80% вакцинованих. Якщо ваше оточення отримало весь курс вакцини, то ви більш менш у безпеці. Саме тому сьогодні надзвичайно важливо вакцинувати працівників закладів освіти – діти у школах тоді менше хворітимуть, а школи не доведеться переводити на дистанційне навчання.

Більше того, Кабінет Міністрів своєю постановою визначив, що заклади освіти, які знаходитимуться на території жовтого карантинного рівня та матимуть менше 80% вакцинованого персоналу, будуть переведені на дистанційну форму.

Нині у громаді вакциновано 18,6 % жителів. Частка вакцинованих серед працівників освітянської галузі становить майже 35%. Тим часом кількість випадків COVID-19 зростає.

Про ріст захворюваності, зокрема, говорили сьогодні на нараді з питань реалізації плану вакцинації за участі селищного голови Василя Ковенька та директора Володимирецького центру ПМСД Олександра Волочнюка. Проте вакцина на Володимиреччині є і її достатньо. Кожен самостійно вибирає якою вакцинуватись: AstraZeneca, CoronaVac чи Pfizer. Донедавна також була Moderna, але до понеділка її всю планово використають, а додаткових доз ще не завезли. Усі види вакцин демонструють хороші показники.

Щоб вакцинуватись найпростіше звернутись до свого сімейного лікаря. Також можна записатись у чергу в пункті щеплення. Таких на базі амбулаторій громади чотири – Володимирецька, Великотелковицька, Жовкинівська, Довговільська.

Щодо шкіл, том буде визначено відповідального за вакцинацію працівника. Він триматиме контакт з представниками пункту щеплення. Навіть якщо поряд з вами такого нема, то діють виїзні бригади, які за планом відвідуватимуть заклади освіти.

Також під час наради звернули увагу на необхідність підвищення організаційного рівня вакцинації та відповідної інформаційної кампанії.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.