Іще трохи про розподіл коштів громади Володимирця на останній сесії селищної ради

 Володимирецькій дитячо-юнацькій спортивній школі (засновник – Володимирецька районна рада) надано 15️ тис. грн. на придбання газонокосилки.

 Державному пожежно-рятувальному загону, що розміщений у селищі (фінансується з держбюджету), надано 20️ тис.грн. для покращення матеріальної бази. 


При цьому варто зазначити, що така допомога “пожежникам” надається селищною радою вже вдруге протягом цього року (20️ тис.грн. у березні).

 Територіальний сервісний центр №5644 (“МРЕВ”, фінансується з держбюджету) – отримають 30️ тис. грн. на облаштування меблями реєстраційно-екзаменаційного класу та залу прийому громадян.

 Раніше згадуваний СТК “Полісся” (громадська організація) – 60️ тис.грн. на проведення змагання з мотоболу.

Також, протягом 2017 року селищна рада підтримала діяльність ряду інших установ та організацій, що не належать громаді селища та фінансуються з інших, в тому числі, з державного бюджету, або ж є неприбутковими організаціями:

 Управління Державної казначейської служби України у Володимирецькому районі – у сумі 20 тис.грн.

 Володимирецьке відділення поліції – 20 тис. грн. на встановлення металопластикових вікон.

 Православні релігійні громади селища (Свято-Варварівська, Свято-Миколаївська, Свято-Успенська та Свято-Анастасіївська) – ремонт та будівництво храмів – всього 220️ тис.грн.

 Рівненський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф (засновник – Рівненська обласна рада) – придбання паливно-мастильних матеріалів для володимирецької “швидкої медичної допомоги” – 15️ тис. грн.

 Володимирецька центральна районна лікарня (засновник – Володимирецька районна рада) – придбання медичного обладнання – 100 тис.грн.

 Володимирецька районна організація Товариства Червоного Хреста України (заробітна плата) – 20️ тис. грн.

Підсумок за 10 місяців: ️540 000️️️️ грн.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.