Громадян, які не підтвердять свого права перебування на квартирному обліку можуть зняти з такого обліку

До уваги громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень у виконавчому комітеті селищної ради.

На виконання вимог п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР виконавчим комітетом Володимирецької селищної ради, у період з жовтня по грудень поточного року проводиться щорічна перевірка та уточнення облікових даних громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті, з метою їх перереєстрації.

З метою належного здійснення виконавчим комітетом селищної ради повноважень, пов’язаних із веденням квартирного обліку, просимо до 1 грудня 2021 року надати документи, що підтверджують наявність підстав для подальшого перебування Вас  чи Вашої сім’ї на квартирному обліку – про житлові умови, місце проживання, склад сім’ї тощо.

У випадку, якщо на сьогодні у  громадян, які перебувають на обліку, відсутня потреба у поліпшенні житлових умов, просимо повідомити про це виконком селищної ради шляхом подання заяви про зняття з квартирного обліку.

За додатковою інформацією, просимо звертатись за адресою: смт. Володимирець, вул. Повстанців, 21, каб. 4, тел. +380979018850.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.