Громадська організація «Ініціатива Е+» допомагає дітям загиблих та важкопоранених бійців, багатодітним переселенцям, прийомним родинам, дитячим притулкам, родинам дітей з особливими потребами

Громадська організація «Ініціатива Е+» може надати: генератори, обігрівачі, безперебійники, будівельні матеріали, інше потрібне, щоб пережити цю люту зиму. Виходимо з конкретних потреб конкретної родини.

Для подання заявки заповніть гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdiO2aBm4c2xGbNCUrrvaSPF-Se3Y37RPg0YoxoZNWcxkSy-w/viewform

До заповнення заявки підготуйте пакет документів: паспорт та ІПН мами/опікуна, склад родини, свідоцтва народження дітей, довідки про загибель/поранення тата, довідка ТПО тощо.

Зверніть увагу, що при заповненні анкети потрібно  надати документ про загибель або поранення батьків; вказати статус (ВПО, ДБСТ і т.д.),  дані відповідального волонтера (фахівця із соціальної роботи чи іншого працівника територіальної громади), ПІБ та телефону одного з батьків, який буде отримувати надані речі на Новій Пошті.

Відповідальна особа у Володимирецькій територіальній громаді Ковалець Галина Вікторівна – в.о.директора Володимирецького селищного центру соціальних служб.

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *