Готується до видання книжка з історії місцевого самоврядування на Володимиреччині. Долучіться до її написання!

Шановні друзі та шанувальники історії рідного краю!

Пропонуємо Вашій увазі книгу «Володимиреччина. 1939-2021 роки», яка готується нині до друку і являє собою збірник інформативно-публіцистичних нарисів з історії місцевого самоврядування у колишньому Володимирецькому районі. Потреба у такій книзі виникла у зв’язку з тим, що з проведенням у нашій країні адміністративно-територіальної реформи завершився важливий і багатий на події, звершення та втрати період у діяльності місцевих органів влади – районної, селищних та сільських рад.

Гадаємо, книга буде цікавою для всіх, хто вивчає історію рідного краю. А щоб вона глибоко і всебічно висвітлювала становлення і розвиток місцевих рад, усіх, хто цікавиться минулим Володимиреччини, закликаємо долучитися до її обговорення. Будемо щиро вдячні за висловлені побажання і зауваження, головне ж – за доповнення та уточнення, які Ви можете зробити і тим самим заповнити можливі прогалини у підготовлених авторським колективом матеріалах.

Виявили якусь неточність у розповідях? Допоможіть її позбутися!

Вважаєте, що розповідь про Ваше селище або село неповна? Запропонуйте потрібні на Ваш погляд доповнення!

Маєте знімки своїх сіл, що є кращими від розміщених у книзі, або можете їх зробити? Запропонуйте їх нам!

Вас не вказали у списку авторів підготовлених для книги нарисів? Повідомте про це, зазначивши свої ініціали та прізвище!

Пропозиції, поправки та доповнення просимо надсилати на електронну адресу газети “Володимирецький вісник” redvv@ukr.net або ж у Володимирецьку селищну раду до 15 жовтня 2021 року.

Авторський колектив

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *