Готується до видання книжка з історії місцевого самоврядування на Володимиреччині. Долучіться до її написання!

Шановні друзі та шанувальники історії рідного краю!

Пропонуємо Вашій увазі книгу «Володимиреччина. 1939-2021 роки», яка готується нині до друку і являє собою збірник інформативно-публіцистичних нарисів з історії місцевого самоврядування у колишньому Володимирецькому районі. Потреба у такій книзі виникла у зв’язку з тим, що з проведенням у нашій країні адміністративно-територіальної реформи завершився важливий і багатий на події, звершення та втрати період у діяльності місцевих органів влади – районної, селищних та сільських рад.

Гадаємо, книга буде цікавою для всіх, хто вивчає історію рідного краю. А щоб вона глибоко і всебічно висвітлювала становлення і розвиток місцевих рад, усіх, хто цікавиться минулим Володимиреччини, закликаємо долучитися до її обговорення. Будемо щиро вдячні за висловлені побажання і зауваження, головне ж – за доповнення та уточнення, які Ви можете зробити і тим самим заповнити можливі прогалини у підготовлених авторським колективом матеріалах.

Виявили якусь неточність у розповідях? Допоможіть її позбутися!

Вважаєте, що розповідь про Ваше селище або село неповна? Запропонуйте потрібні на Ваш погляд доповнення!

Маєте знімки своїх сіл, що є кращими від розміщених у книзі, або можете їх зробити? Запропонуйте їх нам!

Вас не вказали у списку авторів підготовлених для книги нарисів? Повідомте про це, зазначивши свої ініціали та прізвище!

Пропозиції, поправки та доповнення просимо надсилати на електронну адресу газети “Володимирецький вісник” redvv@ukr.net або ж у Володимирецьку селищну раду до 15 жовтня 2021 року.

Авторський колектив

Пов'язані записи:

Записи відсутні

1 коментар до “Готується до видання книжка з історії місцевого самоврядування на Володимиреччині. Долучіться до її написання!

  1. Задум видати книгу дуже хороший. Але для грунтовного обговорення і тим більше доповнення два тижні від оприлюднення тексту – дуже стислий термін. Хочеться, щоб перше, напевне, на наших теренах видання такого штибу було максимально якісним, щоб у подальшому могло слугувати серйозним джерелом для краєзнавців, освітян, дослідників. За рамками нарису залишилися важливі питання. Як розвивався за ці десятиліття депутатський корпус? На що впливав? Які питання розглядалися в новостворених радах 40-х і на останніх сесіях 2020? Як була роль рад у питаннях колективізації, в т.ч. зселення з хуторів? У політиці державного атеїзму? (В одних селах церкви збереглися, а в інших зруйнувалися). І ще багато інших речей, які розкривають зміст місцевого самоврядування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *