Епідситуація на 6 травня: на Володимиреччині 6 хворих, 5 перевіряють; у Вараші 2 хворих, 1 підозра

Станом на 6 травня 2020 року в умови самоізоляції поміщено 113 осіб. З них 24 мають ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°, 89 осіб прибули з території, ураженої коронавірусом. На 9 годину 6 травня 2020 року у Вараській міській ОТГ зареєстровано 2 хворих та 1 нову підозру на COVID-19.

Епідемситуація з COVID-19 на Володимиреччині та у Вараші стабільно напружена.

Станом на 6 травня в районі зареєстровано 6 випадків на COVID-19, з них 1 – летальний.

18 квітня одна пацієнтка виписана із стаціонару з одужанням.  Три контакти знаходяться в режимі самоізоляції, проводиться їх дообстеження; один контакт переведений на загально-карантинний режим.

30 квітня померла пацієнтка в реанімації КНП “Сарненська ЦРЛ” з діагнозом COVID-19, жителька смт Володимирець, 67 років. Залишаються на стаціонарному лікуванні двоє пацієнтів, двоє пацієнтів отримують амбулаторне лікування.

5 травня провели обстеження швидкими тестами на COVID-19 8 пацієнтам, один тест – позитивний. На обстеженні в лабораторному центрі знаходяться бакматеріали від 5 пацієнтів (1 підозра, 4 контролі).

Про це повідомляє Володимирецька райдержадміністрація за даними Володимирецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

 

Джерело інформації: Володимирець.City

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.