Епідситуація на 5 травня: на Володимиреччині 6 хворих і 5 нових підозр, у Вараші 2 хворих

Станом на 5 травня 2020 року в умови самоізоляції поміщено 105 осіб. З них 21 мають ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°, 84 особи прибули з території, ураженої коронавірусом. Станом на 9 годину 5 травня 2020 року у Вараській міській ОТГ зареєстровано 2 випадки на COVID-19.

Епідемситуація з COVID-19 стабільно напружена.

На 5 травня в районі зареєстровано 6 випадків на COVID-19, з них 1 летальний.

18 квітня одна пацієнтка виписана із стаціонару з одужанням. 4 контакти знаходяться в режимі самоізоляції, проводиться їх дообстеження.

30 квітня померла пацієнтка в реанімації КНП «Сарненська ЦРЛ» з діагнозом COVID-19, жителька смт Володимирець, 67 років. Залишаються на стаціонарному лікуванні двоє пацієнтів, двоє пацієнтів отримують амбулаторне лікування.

4 травня проведено обстеження швидкими тестами на COVID-19 трьом пацієнтам, один позитивний. В лабораторний центр на обстеження ПЛР направили біоматеріал від п’ятьох пацієнтів.

Про це повідомляє Володимирецька райдержадміністрація за даними Володимирецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

13 мешканцям Вараша зроблено експрес-тести на COVID-19 (9 з них – медичному персоналу). Усі тести показали негативний результат, зразки направлено на додаткове дослідження до обласного лабораторного центру.

У Маневицькому районі Волинської області лабораторно підтверджені 4 випадки захворювання на COVID – 19, з них 1 летальний.

 

Джерело інформації: Володимирець.City

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.