До відома підприємств та приватних підприємців селища

10 грудня 2019 року відбудеться конкурс по визначенню виконавців послуг з роздільного збирання та вивезення твердих побутових відходів.

Заяви на участь у конкурсі приймаються згідно порядку проведення конкурсів до 10 грудня 2019 року від підприємств,  приватних підприємців або уповноважених ними письмовим дорученням представників за адресою 34300 Рівненська область смт. Володимирець вул. Соборна 39, Володимирецька селищна рада. Конкурсна документація щодо конкурсу з визначення виконавця послуг з роздільного збирання та вивезення ТПВ розміщена на офіційному веб-сайті Володимирецької селищної ради (volodselrada.gov.ua). Довідки та роз’яснення надаються заступником селищного голови смт. Володимирець з питань діяльності виконавчих органів, тел.  2-48-26.

Обов’язкові умови:

1.Наявність необхідних транспортних засобів для виконання робіт.

2.Наявність необхідного персоналу для виконання робіт.

3.Підприємство чи приватний підприємець повинні бути зареєстровані в смт. Володимирець.

4.Вартість надання послуг.

5.Забезпечення роздільного збору та вивезення ТПВ.

Конкурс на надання комунальних послуг в смт.Володимирець проводиться відповідно до Закону України «Про житлово – комунальні послуги» та рішення виконкому Володимирецької селищної ради № 157 від 17.10.2019 року.

Перелік  документів, що подаються для участі в конкурсі вказано у конкурсній документації, яка розміщена на офіційному веб – сайті Володимирецької селищної ради (volodselrada.gov.ua. Конкурс  розпочинатиметься з 11-00 за адресою: смт. Володимирець, вул. Соборна 39. Реєстрація учасників з 10—00.

 

Виконком Володимирецької селищної ради

 

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.