До відома підприємств та приватних підприємців селища

27 березня 2018 року відбудеться конкурс по визначенню виконавців послуг з утримання об’єктів благоустрою смт. Володимирець (паркова зона, кладовища по вул. С.Петлюри, Грушевського та Польське кладовище, зупинки громадського транспорту, громадські вбиральні,  братське кладовище та сквер, утримання гідротехнічних споруд, обслуговування вуличного освітлення, центральна площа та утримання доріг).

Заяви на участь у конкурсі приймаються згідно порядку проведення конкурсів до 25 березня 2018 року від підприємств,  приватних підприємців або уповноважених ними письмовим дорученням представників за адресою 34300 Рівненська область смт. Володимирець вул. Соборна 39, Володимирецька селищна рада. Конкурсна документація щодо конкурсу з визначення виконавців послуг з утримання об’єктів благоустрою смт. Володимирець розміщена на офіційному веб-сайті Володимирецької селищної ради (volodrada.rv.ua). Довідки та роз’яснення надаються заступником селищного голови смт. Володимирець з питань діяльності виконавчих органів, тел.  2-48-26.

Обов’язкові умови:

1.Наявність необхідних транспортних засобів для виконання робіт.

2.Наявність необхідного персоналу для виконання робіт.

3.Підприємство чи приватний підприємець повинні бути зареєстровані в смт. Володимирець.

4.Вартість надання послуг.

Конкурс на надання комунальних послуг в смт.Володимирець проводиться відповідно до Закону України « Про житлово – комунальні послуги» та рішення виконкому Володимирецької селищної ради № 21  від 20.02.2017 року.

Перелік  документів, що подаються для участі в конкурсі вказано у конкурсній документації, яка розміщена на офіційному веб – сайті Володимирецької селищної ради (volodrada.rv.ua). Конкурс розпочинатиметься з 12-00 за адресою: смт. Володимирець, вул. Соборна 39. Реєстрація учасників з 11—00.

 

Виконком Володимирецької селищної ради

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.