До відома громадян, що самовільно користуються земельними ділянками в урочищі «Бурки»

Повідомляємо, що використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів ЗАБОРОНЕНО. Користувачам, які донедавна обробляли самовільно зайняті земельні ділянки на території від вулиці Пересопницька (крайня вулиця житлового масиву «Бурки) до лісу, після збору урожаю потрібно звільнити ці землі (територія позначена на карті).

Щоб отримати земельну ділянку в користування рекомендуємо громадянам звернутися у земельний відділ Володимирецької селищної ради (вулиця Повстанців, 21). Масив ділянок в урочищі «Бурки», які можна буде отримати в користування, селищна рада виокремить після проведення розліснення цих територій, механічної обробки ґрунту та розбивки на окремі ділянки (про завершення підготовчих робіт повідомимо згодом). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0979018850.

Крім того повідомляємо, що частина земель в урочищі «Бурки» (ближче до лісу) передана в оренду агропідприємству (рішення селищної ради № 799 (https://wp.me/p940bY-5l3) та 800 (https://wp.me/p940bY-5l6) від 08.07.2022), яке розпочне сільськогосподарську діяльність на орендованих землях після збору урожаю нинішніми користувачами земель. Відтак, просимо не здійснювати нових посівів.

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *