До уваги пасічників! Інформація стосовно видачі паспортів пасік та реєстрації пасік

Набрав чинність наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021р. № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», яким затверджений новий порядок видачі (реєстрації) ветеринарно-санітарних паспортів пасік та порядок реєстрації пасіки

Відповідно до цього порядку видачі (реєстрації) ветеринарно-санітарних паспортів пасіки, видача (реєстрація) паспорта пасіки здійснюється в день звернення за заявою про видачу паспорта пасіки, що подається в письмовій формі власником пасіки або уповноваженою ним особою до Володимирецького управління ГУ Держпродспоживслужи в Рівненській області за адресою: 34300 стм. Володимирець вул. Грушевського, 2,  тел:(03634) 2-33-13.

До заяви додається заповнений та підписаний власником пасіки або уповноваженою ним особою паспорт пасіки. Тобто бланк паспорту та заяву Ви заповнюєте самостійно, або ж роздруковуєте бланки та спеціаліст Володимирецького управління ГУ Держпродспоживслужи в Рівненській області допоможе заповнити дані форми.

Форми для завантаження:

ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНИЙ ПАСПОРТ пасіки

ЗАЯВА про видачу ветеринарно-санітарного паспорта пасіки

З собою заявник зобов’язаний мати оригінали документів, що посвідчують особу (паспорт та ідентифікаційний код)

Під час реєстрації паспорта пасіки йому присвоюється єдиний унікальний номер, який  проставляється на титульному аркуші паспорта пасіки посадовою особою територіального органу компетентного органу (з відповідним підписом і печаткою). Єдиний унікальний номер не може бути присвоєний іншому паспорту пасіки, навіть після припинення діяльності зареєстрованої пасіки.

Просимо звернути увагу на те, що власники пасік, котрі мають ветеринарно-санітарні паспорти пасіки старої форми зобов’язані звернутися до Володимирецького управління ГУ Держпродспоживслужи в Рівненській області  для отримання ветеринарно-санітарного паспорта пасіки нового зразка.

Також відповідно до порядку реєстрації пасік кожна пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом в органах місцевого самоврядування (Володимирецька селищна рада).

Реєстрація пасіки здійснюється після отримання ветеринарно-санітарного паспорта пасіки .

Реєстрація пасіки проводиться за заявою про реєстрацію пасіки власника пасіки або уповноваженої ним особи в день звернення.

ЗАЯВА про реєстрацію пасіки

До заяви додається засвідчена заявником копія паспорта пасіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *