Діалог культур ХХІ століття

З метою популяризації місцевої історії та культури селища Володимирець селищною радою було ініційовано участь в грантовій Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 року.

В рамках Програми у партнерстві Польсько-Української Палати Туризму (м. Білосток, Польща), Фонду місцевого розвитку «Партнерство в дії» (м. Білоозерськ, Білорусь), Гощанською селищною радою (смт. Гоща, Рівненська область, Україна) розроблений та поданий на розгляд експертної ради проект «Діалог історії та культури – прикордонна співпраця на відстані та часі».

Метою проекту є соціальна інтеграція з популяризації історії, культури та збереження культурної надбання регіону Підляшшя та Поліського краю, збереження культурної спадщини – пам’яток архітектури та містобудування місцевого значення XVIII-XIX століття: «Палац Красицьких» (смт Володимирець) та Садиба Валевських (смт Гоща).

Проектом, окрім іншого, передбачається проведення деяких робіт з відновлення пам’ятки «Палац Красицьких».

В основі ідеї проекту лежить створення віртуального музею історії та культури – Ценру Мультикультуризму, Толерантності та Єдності.

Завданнями проекту є:

1) розробка Стратегії розвитку культури та туризму;

2) проведення етно-туристично-екскурсійного віртуального туру по визначних історичних місцях регіонів Підляшшя (Польща), Долини річки Ясельда (Білорсуь) та Полісся (Україна);

3) створення прикордонної Асоціації культури та туризму;

4) створення 30-хвилинного документального фільму «Діалог культур XXI століття»;

5) Розробка трьохмовного інформаційного простору.

Загальний бюджет проекту складає 76070,80 євро.

Результати відбору будуть оголошені на початку І кварталу 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *