Депутати Володимирецької селищної ради працювали над питаннями порядку денного пленарного засідання

На засіданні постійних комісій Володимирецької селищної ради депутати розглянули та погодили питання порядку денного пленарного засідання 4 сесії. Порядок денний та усі проекти рішень опубліковані на сайті селищної ради (https://bit.ly/3dbCZFN).
Крім того, під час роботи обговорили проблематику виплати вчителям надбавки за престижність – селищна рада готує звернення до Кабінету Міністрів України з пропозицією збільшити освітню субвенцію задля можливості виплачувати надбавки у розмірі не менше 20%. Деталі за посиланням(https://bit.ly/3cp1i3U).
Обговорили питання реорганізації закладів культури та позашкільної освіти, зокрема й що стосуються Мистецької школи. Василь Ковенько анонсував створення робочої групи, куди запросив депутатів, представників районної влади, педагогічного та батьківського колективів, юристів. Група має напрацювати консенсусне рішення щодо реорганізації.
Одне з проектів рішень порядку денного після схвалення дозволить створити центр надання адміністративних послуг, який у перспективі забезпечуватиме населенню переважну кількість послуг – реєстрація права власності чи місця проживання, видача довідок та інших необхідних жителям громади документи. Сьогодні такі довідки видають представники громади на місцях. Вчора вони для цього отримали гербові печатки та зразки документів (https://bit.ly/3lTrzKU).
Також депутатам повідомили про намір комунального підприємства «Аква» переглянути тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення. Володимирецька селищна рада доручила підприємству прорахувати економічне обґрунтування нових ставок тарифу, після чого вони будуть винесені на громадське обговорення. Затверджуватиме їх виконавчий комітет Володимирецької селищної ради (https://bit.ly/3tWu9m9).
Нагадуємо, що пленарне засідання 4 сесії відбудеться 31 березня (https://bit.ly/3tVXygj).

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.