Бюджет громади отримає більше 5,2 млн. грн. із субвенції на соціально-економічний розвиток

Володимирецька громада, відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України (https://bit.ly/37sGCol) та за посередництва народного депутата України Віктора М’ялика, отримає більше 5,2 млн. гривень на соціально-економічний розвиток. Громада подавала на розгляд декілька проєктів, з яких Уряд обрав три.

Перший – створення системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець та підключення цієї системи до інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи «Безпечне місто». Плануємо встановити на основних вулицях та центрі селища 16 відеокамер. Відеоспостереження контролюватиме поліція. Вартість проєкту – 894 182 гривень.

Другий – реконструкція приймального відділення лікувального корпусу комунального некомерційного підприємства «Володимирецька центральна районна лікарня». Реконструкція передбачає розширення відділення, побудову заїздів для двох швидких, створення комфортних умов для пацієнтів. Із субвенції на соціально-економічний розвиток проєкт  отримає 3 810 278 гривень. Проте цих коштів недостатньо, адже його загальна вартість майже 11 млн. гривень. Решту грошей вишукуємо з інших джерел, де і державний фонд регіонального розвитку, обласний бюджет, власний бюджет Володимирецької громади.

Третій – виготовлення проектно-кошторисної документації (ПКД) по об’єкту «Нове будівництво гімназії» у селі Воронки. На це Уряд передбачив 500 000 гривень. Виготовлення такої документації – перший етап будь-якого проєкту будівництва. Отримавши ПКД, будемо шукати джерела фінансування спорудження нової школи у Воронках. Там вона справді потрібна, адже діти навчаються у дві зміни, а у перспективі кількість учнів зростатиме.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.