Володимирецькі Бурки заросли, але не амброзією, а золотушником

Нещодавно до нас надходили повідомлення від мешканців Володимирця про те, що деякі райони селища заростають бур’яном-алергеном амброзією. Пилок амброзії небезпечний, адже викликає алергічний риніт, що відомий як сінна гарячка (https://uk.wikipedia.org/wiki/Амброзія_(рослина)). Жителі району Бурки вказували, що незабудовані ділянки геть заросли цим бур’яном, утворивши цілі чагарники.

Як виявилось після обстеження цієї частини селища, володимирчани сплутали амброзію із золотушником (золотарником) канадським (https://uk.wikipedia.org/wiki/Золотушник_канадський). На фото нижче можна побачити, що листки цих рослин відрізняються. Золотушник не несе особливої небезпеки, його навіть висівають у садах та квітниках. Проте дуже плодючий, що видно по володимирецьких Бурках, нині вкритих жовтими полями.

Хоча золотушник не несе особливої небезпеки, все ж створює у селищі чагарники. Найбільше його саме на незабудованих земельних ділянках. Тому закликаємо власників землі тримати свої ділянки у належному стані.

Щодо амброзії, то просимо мешканців громади й надалі повідомляти про місця, де вона росте. Будемо реагувати та знищувати цю небезпечну рослину алерген.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.