“Басейн”

На останньому пленарному засіданні ради, що відбулося 5 вересня, прийнято рішення про припинення у цьому році закупівлі робіт з реконструкції “басейну” у парковій зоні.

Таке рішення – вимушений крок у зв’язку із поганими погодними умовами та технічними особливостями проекту, що не дозволяють виконати у цьому році запланований обсяг робіт – очищення дна водойми та будівництво пірсу.

На пленарному засіданні дійшли згоди про те, аби повторно спрямувати кошти на його реалізацію при прийнятті селищного бюджету вже на 2018 рік і одразу ж на початку 2018-го розпочати процедуру закупівлі, аби до весни закінчити довготривалі тендери та розпочати роботи.

Варто також звернути увагу на те, що державна експертиза розробленого робочого проекту з реконструкції “басейну” тривала майже півроку. Після часткового виділення наприкінці червня цього року коштів на його реалізацію (1,270 млн. з 4,5 млн. необхідних), було оголошено тендер на роботи за проектом, він не відбувся, тому у серпні торги оголошені повторно.

Заплановані на цей рік на реалізацію проекту кошти вирішено перерозподілити на інші напрями:

– 1 мільйон – на поточний ремонт доріг селища (по вулицях Острозького, “Аеродрому”, які пошкодженні внаслідок відновлення по цих вулицях систем водовідведення та водопостачання, Головка, Грушевського, Сагайдачного, Шитова, провул. Сагайдачного та ін.);

– 180 тисяч – на підтримку спорудження та ремонту Свято-Миколаївського та Свято-Успенського храмів селища.

Ремонт доріг на вулицях селища (білощебеневе покриття), як і раніше, здійснюватиметься на умовах співфінансування таких робіт жителями відповідних вулиць.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.