Асоціація «Об’єднані територіальні громади Рівненщини» провела у Володимирці виїзне засідання

Сьогодні до Володимирця завітали члени Асоціації «Об’єднані територіальні громади Рівненщини». Володимирецький селищний голова Василь Ковенько зустрів гостей у Володимирецькому районному колегіумі, де потім відбулось робоче засідання. Під час засідання гостям презентували проект соціально-економічного аналізу Володимирецької селищної територіальної громади – документ, що стане основою стратегії розвитку. З вітальним словом звернулись селищний голова, очільники Асоціації Сергій Пилипчук, голова Вараської райради Ярослав Березюк, а також директор Володимирецької багатопрофільної лікарні Іван Караїмчук.
Члени Асоціації на засіданні розглянули та схвалили звернення до центральних органів державної влади щодо місця сплади податку на доходи фізичних осіб – ПДФО. Сьогодні цей податок – значна частина власних доходів громад. Він сплачується за місцем реєстрації роботодавця. Члени Асоціації пропонують, щоб ПДФО платили працівники за місцем їх фактичного проживання. Вони кажуть, що в такому випадку надходження у сільські громади виростуть, бо жителі сіл, які працюють у містах, платитимуть податки там де живуть.
Окремо зупинились на розподілі ПДФО. Сьогодні у місцеві бюджети іде 60%, а в державний – 40%. Асоціація просить збільшити відсоток ПДФО, що лишається громадам.
В рамках візиту представники Асоціації також відвідають підприємство “Сонячне ремесло”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *