9 квітня на Володимиреччині 405 осіб на самоізоляції, коронавірус у хлопця не підтвердився

Станом на 09.04.2020 в умови самоізоляції поміщено 405 осіб. З них 80 мають ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°, 325 осіб прибули з країн, території яких уражені коронавірусом. Нові хворі з підозрою на COVID-19 у Вараській міській ОТГ відсутні.

7 квітня в Сарненську ЦРЛ госпіталізували пацієнта з селища з підозрою на COVID-19 (експрес-тест – негативний). Хворий перебуває в реанімаційному відділенні; проведений 8 квітня ПЛР-тест не підтвердив у нього коронавірусу.

Про це повідомляють з Володимирецької райдержадміністрації за даними Володимирецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужало. За минулу добу було зафіксовано 224 нові випадки.

У Рівненській області зафіксовано 64 випадки захворювань.

8 квітня у Рівненському лабораторному центрі та лабораторії Центру громадського здоров’я перевірено 41 підозру, у 13 випадках – позитивний результат. Такий показали у сім’ї з 7 чоловік із Рівненського району (вона лікується вдома у супроводі лікаря), яка контактувала з хворим, 1 – у 60-річного чоловіка з Рівного та 1 – у жінки з міста Дубно, а також у 4 мешканців міста Сарни і села Тинне Сарненського району.

На 20 годину на Рівненщині з початку спостережень офіційно зареєстровано 64 випадки захворювання на коронавірус, із них 6 летальні. Двоє пацієнтів видужали.

Головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк повідомив, що є «+ 7 позитивних по ПЛР обстеженню, а це чоловік 68 років, житель міста Сарни й, на жаль, 6 медичних працівників реанімаційного відділення (4 медсестрички і 2 санітарочки). Готуємо до виписки ще двох пацієнтів, які одужали від коронавірусу. А до кінця тижня ще в нас три пацієнти при негативному результаті будуть виписані. Решта наших пацієнтів стабільні, стан середнього ступеня тяжкості».

 

Джерело інформації: Володимирець.City

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.