8 квітня на Володимиреччині 406 осіб на самоізоляції, 1 підозру перевіряють. В області – 51 випадок

Станом на 8 квітня в умови самоізоляції поміщено 406 жителів Володимирецького району. З них 76 мають ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°, 330 осіб прибули з території країн, уражених коронавірусом. Одна хвора перебуває на лікуванні. На 8 квітня 2020 року нові хворі з підозрою на COVID-19 у Вараській міській ОТГ відсутні.

Детально про всі події – далі.

Хронологія коронавірусу в районі

29 березня 2020 року медики встановили підозрілий випадок на COVID-19 (швидкий тест дав позитивний результат), ПЛР від 01.04.2020 негативний.

2 квітня з підозрою на COVID-19 також госпіталізували пацієнтку в Сарненську ЦРЛ. 3 квітня в Рівненському обласному лабораторному центрі провели ПЛР-дослідження біоматеріалу хворої, результат – позитивний. Обстежили також два близьких контакти хворої, швидкі тести у них – негативні.

7 квітня в Сарненську ЦРЛ госпіталізували пацієнта з селища з підозрою на COVID-19 (експрес-тест – негативний). Хворий перебуває в реанімаційному відділенні; йому проведуть ПЛР-тести для підтвердження або спростування коронавірусу.

Про це повідомляють з Володимирецької райдержадміністрації за даними Володимирецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

– У Сарненську ЦРЛ 7 квітня доставлено ще одного жителя Володимирецького району. Він приїхав із заробітків, але не дотримав умов обсервації і поїхав на заробітки в Київ. Там йому стало зле. Його привезли додому, а учора госпіталізували у Сарненську ЦРЛ як базову. За швидким тестом отримано негативний результат, але лікарі все ж здали зразок його біоматеріалу на дослідження на ПЛР-тест в регіональну лабораторію, – розповів головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

Епідситуація на Рівненщині станом на ранок 8 квітня

За весь період спостережень на Рівненщині офіційно підтверджено 51 випадок захворювання на коронавірус. Така статистика станом на ранок 8 квітня. Географія виявлених інфікованих: Сарни і Сарненський район ( найбільше), Рівне і Рівненський район, Здолбунівський (2), Гощанський, Володимирецький (по 1 випадку) райони.

З початку епідемії на Рівненщині зафіксовано 6 летальних випадків. Видужало 3 людей. 8 квітня направили на дослідження на другий ПЛР-тест біомеатеріал ще від двох пацієнтів Сарненської ЦРЛ – перші такі тести показали негативний результат. Якщо таким буде і другий, то пацієнтів можна вважати такими, що одужали.

В рамках моніторингу основної групи ризику – медиків, які працюють з хворими, виявлено наявність вірусу у шести чоловік середнього медичного персоналу.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

В Україні

За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 9 годину ранку 8 квітня в Україні протестували 7205 пацієнтів, у 1668 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 52 летальних, 35 пацієнтів одужало. За попередню добу було зафіксовано 206 нових випадків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *