6-7 серпня у Львові відбудеться Садівницький Форум BRIDGES

6-7 серпня 2021 року Аграрний Дорадчий Центр БРІДЖЕС (BRIDGES) у співпраці з U-FOOD та за підтримки PennState University, США, проводять Садівницький Форум BRIDGES.
Місце проведення – м. Львів, готель «Ramada Lviv». У рамках Форуму відбудеться автобусний візит на Фермерське господарство «ҐРІН ҐАРДЕН», с. Новосілки, Львівська область.
Садівницький Форум BRIDGES об’єднає навколо усіх гравців ринку виробництва та торгівлі яблук, вкаже вектор розвитку господарствам, які прагнуть вийти з власними фруктами на міжнародні ринки, дозволить отримати об’єктивну неупереджену інформацію від американських експертів та поділитися власним досвідом з колегами.
Під час Форуму учасники матимуть змогу поспілкуватися он-лайн з імпортерами фруктів з інших країн світу та налагодити зв’язки.
Форум об’єднає понад 100 учасників садівницького бізнесу, серед яких керівники садівничих господарств, представники комерційних компаній, представники державних органів влади та профільних організацій, представники торговельних мереж, покупці яблук, експортери.
Деталі за посиланням: https://bridges.com.ua/uk/novyny/novyny-sadivnytskyi-forum

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.