4 хворих на коронавірус: Володимирець визнали осередком інфекції, але жорсткий карантин не ввели

У Володимирці станом на 24 квітня у 4 осіб підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. 3 хворих знаходяться на лікуванні в КНП «Сарненська ЦРЛ», з них одна – в реанімації.

Це дані Рівненського обласного лабораторного центру та Володимирецької ЦРЛ. Тож 23 квітня райцентр визнали осередком інфекційної хвороби. У лікарні заборонили відвідування хворих, а поминальні дні перенесуть на червень 2020 року.

23 квітня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимирецького району при Володимирецькій райдержадміністрації. Розкажемо, хто які рекомендації отримав.

Медики, поліція та керівники установ

Володимирецькому лабораторному відділенню Вараського відділу Рівненського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України» спільно з Володимирецьким районним центром первинної медико-санітарної допомоги та Володимирецькою центральною районною лікарнею доручили провести негайне епідрослідування та визначити усіх контактних хворих.

А Володимирецьке відділення поліції буде оповіщувати населення у  Володимирці через автомобільні гучномовці про обов’язок дотримання вимог карантину, необхідності перебування в домашніх умовах та припинення пересування в межах населеного пункту.

До всього, у лікарні заборонили відвідування хворих; працівників мають забезпечити засобами індивідуального захисту і дезінфікуючими матеріалами із розрахунку на 12 діб; а працівників, що контактували з хворими, перевели на режим самоізоляції.

Керівники підприємств, установ та організацій району мають посилити проведення дезінфекційних заходів у житлових, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах.

Володимирецька селищна рада

Виконавчому комітету Володимирецької селищної ради рекомендували заборонити роботу магазинів, торгових точок після 19.00 год.; обмежити будь-яке пересування громадян та транспортних засобів в межах населеного пункту, окрім спеціалізованого автотранспорту, з 20:00 до 07:00 год.; проводити щоденну дезінфекцію проїжджої частини доріг, тротуарів, прибудинкових та інших територій; посилити проведення дезінфекції торгових точок селища.

Щоправда, оскільки рішення носить рекомендаційний характер, а контролювати надзвичайні заходи нікому, Володимирецька селищна рада прийняла рішення лише по забороні поминальних днів. Про це повідомили у Фейсбук на своїй сторінці і повісили оголошення про заборону відвідування кладовищ на магазинах та у громадських місцях.

«У зв’язку із продовженням в Україні карантину та з метою недопущення поширення хвороби серед жителів селища, кладовища Володимирця 26 квітня будуть закриті для відвідування, крім здійснення обрядів поховань з дотриманням протиепідемічних заходів безпеки».

 

Джерело інформації: Володимирець.City

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *