4 червня відбулися загальні збори Асоціації “Енергоефективні міста України” (Association Energy Efficient Cities of Ukraine ), до якої Володимирець приєднався минулого року.

Крім нашого селища, представниками Рівненщини в Асоціації є міста Вараш, Дубно та Рівне.

На зборах розглянули звіти про роботу Асоціації у 2017-му році, плани на поточний рік та найбільш актуальні проблеми, пов’язані із її діяльністю. До членства в Асоціації долучилося 7 нових міст.

Асоціація є офіційною структурою підтримки Угоди мерів (Global Covenant of Mayors for Climate & Energy) – ініціативи Європейської Комісії, яка має на меті об’єднати європейські місцеві органи влади (муніципалітети) в добровільне утворення задля спільної боротьби з глобальним потеплінням.
До Угоди мерів селищна рада долучилась у 2017-му.

Першочерговим пріоритетом для Володимирця у межах співпраці з Асоціацією “Енергоефективні міста України” та зобов’язань за Угодою мерів є розробка власного Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та поступова модернізація вуличного освітлення селища з метою його заміни на більш енергоощадне (проект коштовний, то ж буде здіснюватися пошук доступних для селища шляхів його реалізації).

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *