30 березня у Володимирці виявили першу підозру на коронавірус, 689 чоловік на самоізоляції у Володимирецькому районі!

Станом на 30 березня 2020 року в умови самоізоляції поміщено 689 осіб. З них 169 мають ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°, а 520 осіб прибули з країн, території яких уражені коронавірусом. Один пацієнт має підозру на COVID-19 (швидкий тест дав позитивний результат). Про це повідомляють з Володимирецької райдержадміністрації за даними Володимирецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Як нам стало відомо, чоловік 22 березня повернувся з Німеччини. За тиждень у нього підвищилася температура, він одразу звернувся до лікарів. Експрес-тест дав позитивний результат.

Утім, результати швидкого тесту ще мають підтвердити лабораторно – аналізи сьогодні передадуть до Рівненського лабораторного центру.

Оскільки симптоми перебігу хвороби у нього легкі, а контактував лише із своїми членами сім’ї, з дозволу медиків він перебуває на самоізоляції.

За попередніми даними, у Вараші хворих на коронавірус поки не виявлено. У дівчини, про яку згадав міський голова, інша симптоматика, або ж їй експрес-тест не робили.

 

Джерело інформації: Володимирець.City

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *