27 травня 2020 року відбулася 55 сесія Володимирецької селищної ради 7 скликання на якій було розглянуто 38 питань.

У зв’язку із необхідністю забезпечення захисту житлової забудови від підтоплення повеневими, зливовими та талими водами на засіданні селищної ради при внесенні змін до селищного бюджету на 2020 рік було передбачено 2 млн. 200 тис. грн. на реконструкцію меліоративного каналу К-1 по вулицях Лісова – 1 Травня – Гранична та прилягаючого до нього каналу К-1-1 по вулицях Київська-Лісова в смт Володимирець.

Депутатами селищної ради була підтримана пропозиція щодо розроблення документації із землеустрою, яка б дозволила змінити розташування нового сміттєзвалища, а також передбачити розширення меж існуючого громадського кладовища.

Депутати селищної ради у 2019 році своїм рішенням змінили дату проведення Дня селища з 28 серпня на першу неділю червня. Це пов’язано з тим, що у першій половині 17 ст., а саме 4 червня 1667 року містечко Володимирець завдяки старанням родини князів Четвертинських отримав королівський привілей на самоврядування за магдебурзьким правом та ряд пільг.

Відповідно до рішення селищної ради від 27.05.2020 року № 1972  в зв’язку з карантином та з метою запобігання поширенню на території селища гострої респіраторної хвороби COVID-19 День селища Володимирець у 2020 році вирішено не відзначати.

 

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.