26 ЛЮТОГО ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Прийнято рішення про надання трьом особам матеріальної допомоги на поховання їхніх близьких (по 1 тис. грн. кожному), а також про надання 24-ом особам матеріальної допомоги на лікування (по 1 тис. грн. кожній).

З початку 2020 року матеріальну допомогу на лікування від Володимирецької селищної ради надано 47 особам, з яких 46 осіб – по 1 тис. грн. на підставі рішення виконавчого комітету, та 1 особа – 5 тис. грн. на підставі рішення селищної ради.

У селищному бюджеті на 2020 рік, під час його формування, було передбачено 141 тис. грн. на виплату матеріальних допомог, проте, у зв’язку із значною кількістю звернень з цих питань, на пленарному засіданні селищної ради 27 лютого додатково передбачено 40 тис. грн. для цих цілей.

Також на засіданні виконавчого комітету розглянуті питання, пов’язані із діяльністю комунального підприємства “Аква” (використання коштів від оренди комунального майна та стан охорони праці на підприємстві) та звернення володимирчан (про зрізання дерева та погодження благоустрою меліоративного каналу).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *