11 червня – чергове пленарне засідання селищної ради.

З 14.00 год буде доступна його онлайн трансляція за посиланням.

Перелік питань, що пропонується включити до порядку денного засідання:

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.
3. Про розгляд звернення ПрАТ «Володимирецька ПМК-173» щодо уточнення рішення Володимирецької селищної ради № 1506 від 20.12.2018 р.
4. Про розгляд заяви гр.Парфенюка А.О. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Тиха, 21.
5. Про затвердження гр.Коцяку Д.Ю. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Паркова, 9/2.
6. Про затвердження гр.Кашубі А.К. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Грушевського, 12а.
7. Про затвердження гр.Губені Р.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Меліоративна, 38.
8. Про розгляд заяви гр.Гребеня О.С. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Мазепи, 11.
9. Про розгляд заяви гр.Водька Ю.С. по наданню дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка знаходиться по вулиці Лісова.
10. Про резервування земельних ділянок для учасників бойових дій.
11. Про розгляд заяви гр.Савчук Л.П. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 113.
12. Про затвердження гр.Рищиковець Л.Я. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Заводська, 27.
13. Про затвердження гр.Затірці Г.Н. та гр.Затірці В.Т. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність, яка знаходиться по вулиці Вишнева, 78.
14. Про надання згоди на приймання у комунальну власність територіальної громади смт. Володимирець незакінченого будівництва по проекту «Відновлення зужитої в побуті та промислової води на комунальних очисних спорудах смт. Володимирець – реконструкція».
15. Про використання комунального майна, що перебуває на балансі КП «Аква».
16. Про внесення змін до рішення Володимирецької селищної ради «Про створення тендерного комітету» від 22.12.2016р. № 498.
17. Про особливості надання адміністративних послуг Володимирецькою селищною радою.
18. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.
19. Різне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *