09 квітня відбулася 54 сесія Володимирецької селищної ради 7 скликання

На сесії було розглянуто 37 питань, де зокрема розглядалось питання «Про внесення змін до селищного бюджету смт Володимирець на 2020 рік».

На виконання місцевої програми для боротьби з коронавірусом COVID-19 бюджетом було передбачено 100 000,00 грн. та 70 000,00 грн. на проведення дезінфекції місць загального користування території селища Володимирець.

З селищного бюджету виділено 340 000,00 грн. для придбання на умовах співфінансування медичної апаратури, в тому числі апарату штучної вентиляції легенів. На проведення робіт на об’єктах комунальної власності та для забезпечення життєдіяльності селища комунальному підприємству «Аква» з селищного бюджету передбачено 210 000,00 тис. грн.

Депутатами селищної ради не була підтримана пропозиція щодо розроблення Схеми землеустрою і обґрунтування використання земель на території селищної ради по зміні в ній місця розташування нового сміттєзвалища. При розроблені вище зазначеної Схеми планувалось також передбачити розширення меж існуючого громадського кладовища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *